Energy WeekEnergy Week

Energy Week to projekt, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Jest to cykl warsztatów i wykładów, prowadzonych przez naszych Prelegentów oraz Partnerów dla studentów zainteresowanych branżą. 

 W poprzednich edycjach skupiliśmy naszą uwagę na poszerzaniu wiedzy związanej z energetyką konwencjonalną. Projekt otwierał dzień promocyjny, kiedy to wystawiliśmy się na Auli Spadochronowej, gdzie zapewniane były różne atrakcje i konkursy o tematyce energetycznej. Projekt był zwieńczony turniejem dla kół naukowych związanych z energetyką oraz debatą ekspercką, w której biorą udział liderzy sektora. Dodatkowo w ramach EW zorganizowaliśmy konkurs na najlepszy esej na temat energetyki. Mieliśmy przyjemność gościć prelegentów z takich firm i instytucji jak m.in. PSE S.A., ENGIE Polska, PwC, PGNiG, PGE Energia Odnawialna, Ministerstwo Energii, SIEMENS, KAPE, czy PSG. 

Tegoroczna edycja poświęcona jest polskiej transformacji energetycznej oraz jej szansom i zagrożeniom. Odbywa się w dniach 24-28 maja w Szkole Głównej Handlowej, lecz w zmienionej formie. Stawiamy na rozwój technologiczny, aby docierać do szerszego grona odbiorców. Organizowane przez nas prelekcje, będą dostępne w formie stream’a na naszej stronie skne.pl oraz na naszym facebook’u.

Edycja 2020/2021
Edycja 2021/2022

Big Day

W Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Wykład

"Ekonomia w planowaniu produkcji" prowadzony przez PGNiG Termika

Stand

Stanowisko SKNE w trakcie Big Day'a 

Warsztat

"Systemy dystrybucji gazu ziemnego wczoraj i dziś" prowadzony przez Polską Spółkę Gazową
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.