O Nas

Kim jesteśmy

Studenckie Koło Naukowe Energetyki SGH jest organizacją zrzeszającą osoby, których zainteresowania związane są z szeroko pojętą branżą energetyczną. Koło skupia wokół siebie studentów zarówno Szkoły Głównej Handlowej, jak również Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. SKN Energetyki powstało w 2011 roku w Warszawie przy Kolegium Gospodarki Światowej SGH. Skład całej organizacji to obecnie 51 osób
Opiekunem organizacji jest dr Grażyna Wojtkowska - Łodej - Profesor SGH.W ramach stałej działalności Członkowie Koła przygotowują artykuły naukowe oraz organizują 4 cykliczne wydarzenia. Mamy również przyjemność uczestniczyć w konferencjach naukowych i innych merytorycznych eventach, o których informacje znajdują się na naszym fanpage'u, ale także w zakładce projekty. Ponadto wszystkie zorganizowane przez nas wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Zarząd koła

Przewodniczący Koła: Mateusz Czerko Z zamiłowania fan ,,Miodowych Lat'' i odnawialnych źródeł energii. Studiuję na SGH, ale to raczej mało istotne. Organizując pracę naszego Koła poznałem wielu fantastycznych ludzi i dzięki nim cały czas staram się uczynić SKNE przyjaznym miejscem do rozwoju swoich pasji i zainteresowań, nie tylko tych energetycznych. Do moich dodatkowych zainteresowań należy trening siłowy, tylko w wersji okazyjnej i szerokie pojęcie o "dietach cud".
 
V-ce przewodniczący ds. Administracji: Julia Orłowska Pretendentka do tytułu miss Koła, a definitywne numer jeden w Kole, jeśli chodzi o asertywność i zdecydowanie. Wiecznie zajęta i wiecznie zmęczona usprawiedliwianiem sobie wyboru Finansów jako kierunku, pracą na pełen etat i ogarnianiem pięciu organizacji, w których działam. Moje hobby to wyrywanie sobie włosów z głowy w czasie prób dogadania się z administracją uczelni oraz od czasu do czasu – sen. Gdyby taka potrzeba zaszła, przedkładam do wiadomości, że bardzo łatwo przekupić mnie czymś słodkim (najlepsze rezultaty zostały zaobserwowane przy cieście z bezą).

V-ce przewodniczący ds. Badań i Analiz: Olimpia Borowa Tęga i mocna głowa z naboru z Politechniki Warszawskiej. Dzierżę nieprzerwanie jedyny nieoficjalny tytuł miss koła. Od dłuższego czasu jestem zaangażowana w budowanie merytorycznego kręgosłupa naszej organizacji i pomimo skoliozy, jaką fundują inne działy dbam, abyśmy cały czas stali wyprostowani.
 
V-ce przewodniczący ds. Fundraisingu: Krzysztof Czapski Wielki fan formuły 1, piłki nożnej oraz informowania prezesa koła o stanie naszych finansów. Z rzeczy, którymi mogę się pochwalić to dotrwanie do trzeciego roku studiów w Wielkiej Różowej oraz fakt, że moim sąsiadem z osiedla jest Pan Jakub Wiech. Członkiem SKNE jestem od półtora roku i śmiało mogę stwierdzić, że dołączenie do koła było jedną z najlepszych podjętych przeze mnie decyzji w ostatnich latach.
 
V-ce przewodniczący ds. Promocji: Kacper Zawartko Niepoprawny memiarz, zatwardziały gamer i student Politechniki Warszawskiej wiszący w zawieszeniu między nauką, a rzuceniem jej gdzieś i zostaniu streamerem na pełen etat. Wolne chwile spędza w odmętach internetu, uderzając w biurko, bo znowu nie siadła gierka lub licząc kolejną całeczkę, bo niestety sama się nie rozwiąże. Dba o uśmiechy dzieci i memiki na socjalkach koła, bo ktoś to musi robić. Decyzja o dołączeniu do SKNE była jedną z pierwszych decyzji, których zdecydowanie nie może zaliczyć do złych pod żadnym kątem. 

Poprzednie kadencje zarządu

Copyright (c)2020, All Rights Reserved.