Edycja 2023/2024

Future Energy Summit 2024


Tegoroczna edycja Future Energy Summit będzie absolutnie przełomowa i innowacyjna - wychodzimy zza murów naszej uczelni i robimy konferencję we współpracy z Kołem Naukowym Nova Energia z krakowskiego AGH! Takie połączenie sił dwóch różnych, ale równie mocno zafascynowanych energetyką studenckich światów, stworzyło niepowtarzalny Międzymiastowy Projekt Energetyczny, podczas którego uczestnicy będa mieli okazję brać udział w wydarzeniach w Krakowie oraz w Warszawie. 

Projekt dzieli się na Dzień Nowej Energii oraz na Future Energy Summit. Zaczynamy od Dnia Nowej Energii w Krakowie (18 marca o 12:00, AGH budynek D4 (Wydział Energetyki i Paliw) sala 08/09) z "Innowacje w GOZ: biomasa, biopaliwa i zrównoważone zarządzanie odpadami". Natomiast warszawska część, czyli FES rozpocznie się 21 marca (o 14:00, SGH, budynek G, aula VII), a jej tematem będzie "Wodór - przyszłość światowej gospodarki?" 
Ale to nie wszystko! Podczas naszej konferencji, w dniach 19 i 22 marca, odbędą się również dwie niesamowite wycieczki do obiektów energetycznych. Jeden z nich zlokalizowany jest w Krakowie, a drugi w stolicy! 

Zapisy na wydarzenie w Krakowie
Zapisy na wydarzenie w Warszawie 

Zapraszamy również wszystkich członków SKNE i studentów SGH biorących udział w naszym wydarzeniu na imprezę, podczas której społeczność SGH będzie mogła się zintegrować wraz z przyjezdnymi studentami z krakowskiego AGH! Impreza odbędzie się w piątek (22 marca) o godzinie 20:00 w "Party Loft". 

Do zobaczenia na Międzymiastowym Projekcie Energetycznym! 
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.